Міжнародні вантажні перевезення

Перевезення автомобілів

Сьогодні значним попитом користується послуга з доставки автомобілів. Доставка автомобіля в міжнародному сполученні попередньо потребує підготовки, необхідних для перетину кордону, документів. На що впливають наступні фактори: де зареєстрований автомобіль; хто є власником автомобіля; з якою метою ввозиться/вивозиться автомобіль та інше.

Для міжнародних перевезень автомобілів використовуються автовози різної конструкції. В компанії «Avtoimex» ви можете замовити автовоз вмістимістю від 1-го до 8-ми автомобілів.

За конструкцією автовози поділяються на одноярусні, двоярусні, відкриті, закриті.

Якщо автомобіль, який потрібно перевезти, несправний, ми залучаємо автовоз з лебідкою, що дає змогу затягнути автомобіль на платформу автовоза.

Також автомобілі можуть перевозитись в автомобілі з тентованим кузовом. В цьому випадку потрібно, щоб автомобіль був справний і міг заїхати в кузов автомобіля, тому як в цих автомобілях відсутня лебідка. Потрібно ще й вирішити питання із заїздом автомобіля в кузов. Тому, що цей тип автомобіля не має апарелей для самозаїзду. В даному випадку потрібно шукати рампу чи естакаду для заїзду в пункті завантаження і для виїзду в пункті розвантаження.

Але перевагу надають автовозам, як спеціалізованій техніці, тому, що вони обладанні апарелями для заїзду автомобілів, лебідками, та спеціальними кріпленнями.

Замовляючи доставку автомобіля в компанії «Avtoimex» ви можете бути впевнені, що:

  • Ваш автомобіль буде доставлений в обумовлені терміни, від «дверей до дверей»;
  • Автомобіль буде під постійним наглядом;
  • Вам нададуть допомогу в оформленні документів;
  • Автомобіль без проблем перетне кордон;
  • Вас постійно інформуватимуть про статус перевезення автомобіля.

Avtoimex перевозить автомобілі в міжнародному сполученні (Європа, СНД, Азія) та в межах території України.